Αύριο Σάββατο στην Κάλυμνο οι Αναπτυξιακοί αγώνες στίβου Δωδεκανήσου ΠΠΒ-ΠΚΒ,κάτω των 14 ετών

347

Αύριο Σάββατο 09/09/2017 στις 17:30 ,θα πραγματοποιηθούν στο Δημοτικό γήπεδο Καλύμνου , οι Αναπτυξιακοί αγώνες στίβου Δωδεκανήσου ΠΠΒ-ΠΚΒ, για παιδιά ηλικίας κάτω των 14 ετών με την επωνυμία  «ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2017»

Δείτε τις συμμετοχές όλων των μικρών αθλητών
60M ΠΠΒ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΣΑΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2005 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΨΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2004 ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΡΙΜΑΤΗΣ 2004 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΖΗΛΕΡΗΣ 2005 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΛΗΣ 2004 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
ΜΙΧΑΗΛ ΣΚΟΥΜΠΟΥΡΔΗΣ 2004 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
ΑΝΕΜΗΣ ΙΩΑΝ. 2005 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ
ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 2005 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
ΤΣΑΛΑ ΛΟΥΙ 2004 Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

150Μ ΠΠΒ
ΓΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΟΣ 2004 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 2005 Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

600Μ ΠΠΒ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛ
ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2005 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛ 2005 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ
ΦΑΛΑΔΟΣ ΕΥΣΤΑΘ. 2005 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ
ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2005 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
ΒΑΛΕΟΥΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ 2004 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
VORTEX ΠΠΒ
ΝΕΛΑ ΤΕΟΝΤΟΡ 2005 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΠΛΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛ
ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝ. 2005 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ
ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2005 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΒ
ΝΕΓΚΡΟΥΣΤΟΥΕΒ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΥΨΟΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2004 ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛ

ΜΗΚΟΣ
ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 2004 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΝΤΕΛΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 2005 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΥΠΑΣ 2005 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛ. 2004 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ
ΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

60μ πκβ
ΣΙΜΙΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ 2004 Γ.Α.Σ. Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΝΤΑΓΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2005 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 2005 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2004 ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑ

ΕΙΡΗΝΗ ΧΙΩΤΗ 2004 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
ΚΩΝ/ΝΑ ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ 2004 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΠΙΤΤΑΡΑ 2005 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 2004 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
ΤΖΕΣΙΛΝΤΑ ΛΕΚΑ 2004 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
ΜΠΑΚΟΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣ. 2004 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ
ΡΗΓΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2005 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ 2005 Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
150μ πκβ
ΤΑΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 2004 ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥ
ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2005 ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥ
ΠΕΤΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2005 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
ΦΟΥΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 2005 Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2004 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
Φωτεινή Ραχανιωτη 2004 Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
600μ πκβ
ΑΜΠΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2005 ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥ
ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ 2005 ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥ
ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΝΟΜΙΚΗ 2005 ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥ
ΜΕΛΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

Μηκος πκβ
ΑΣΙΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ 2005 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΑΜΠΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗ ΑΝΝΑ 2005 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜ
ΦΙΛΙΤΣΑ ΛΑΟΥΜΤΖΗ 2004 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
ΜΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
ΔΟΥΣΜΑΝΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2004 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
ΧΟΝΔΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
ΣΑΤΡΑΒΕΛΗ ΒΑΣΙΛ. 2005 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2004 Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΓΟΥΛΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 2005 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ 2004 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ 2004 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
vortex πκβ
ΜΕΙΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑ
ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 2004 ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑ
σφαιρα πκβ
ΜΑΜΟΥΖΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜ
ΚΑΛΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜ
ΚΑΤΙΝΑ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 2005 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
ΕΙΡΗΝΗ ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ 2004 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ 2004 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΚΑΣΙΟΥ 2005 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
ΠΛΑΓΓΕΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 2004 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
ΣΠΑΓΟΥΛΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 2004 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ
ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2004 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ
ΜΙΧΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2005 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣ 2004 Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΜΙΧΕΛΛΑΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΥΨΟΣ
ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΙΡΗΝΗ 2004 Α.Ο. ΕΜ. & Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2005 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ