Η βράβευση από το Δήμο Καλυμνίων των επιτυχόντων στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2016 από τα Λύκεια του νησιού.

3623

Σήμερα Τρίτη 18 Απριλίου 2017 ,ο Δήμος Καλυμνίων σε μία όμορφη εκδήλωση τίμησε και βράβευσε τους μαθητές και τις μαθήτριες των τριών Λυκείων του νησιού που πέτυχαν σε ΑΕΙ και ΤΕΙ στις Πανελλαδικές  εξετάσεις του 2016.

Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στην άνετη και όμορφη αίθουσα του ξενοδοχείου Πλάζα στο Μασούρι που ήταν κατάμεστη από τους πρωτοετείς πλέον φοιτητές , από γονείς ,συγγενείς και φίλους του.

Παρόντες στην εκδήλωση ο Δήμαρχος Ιωάννης Γαλουζής ,ο Μητροπολίτης κ.κ Παίσιος ,ο Πρόεδρος του ΔΣ Ποθητός Μαγκούλιας, οι αντιδήμαρχοι Σάκης Τηλιακός, Γιώργος Ψαράς, Μικές Ρήγας ,οι Πρόεδροι της ΑΝΕΚ και ΔΕΥΑΚ Γιάννης Διαμαντής και Γιώργος Μελάς, ο επικεφαλής  της μείζονος μειοψηφίας Ιωάννης Μαστροκούκος ,οι Περιφερειακοί σύμβουλοι Κώστας Σταυλάς και Μιχάλης Μπούκης ,οι δημοτικοί σύμβουλοι Γιώργος Τρικοίλης, Γιάννης Γαλιμιτάκης, Χαράλαμπος Πλάτσης, Μαρία Αλεξανδράκη ,Γιάννης Μαγκάκης, ο Πρόεδρος του Αναγνωστηρίου “ΑΙ ΜΟΥΣΑΙ” Παναγιώτης Γιαμαίος και ο Πρόεδρος του Ιατρικού Συλλόγου Επαρχίας Καλύμνου Γεράσιμος Αποστολάτος

Την ευθύνη συντονισμού  και την παρουσίαση της εκδήλωσης είχε ο Αντιπρόεδρος του ΔΣ Νέστορας Φρατζής με βοηθό τη Φανή Ψαρά.

Η όλη εκδήλωση πλαισιώθηκε με μουσική από την ορχήστρα με τον Μικέ Κουλιανό ,το Σάκη Λελέκη και στο πιάνο τη νεαρή Κουλιανού .

Αμέσως μετά από την εισαγωγή από το Νέστορα Φρατζή το λόγο πήρε ο Δήμαρχος Ιωάννης Γαλουζής που με μία σύντομη ομιλία του χαιρέτισε την εκδήλωση.

Δείτε την ομιλία του Δημάρχου.

Αμέσως μετά την ομιλία  του Δημάρχου ξεκίνησε η διαδικασία βράβευσης των επιτυχόντων σε ΑΕΙ και ΤΕΙ από το 1ο ΓΕΛ ,από το 2ο ΓΕΛ και από το ΕΠΑ.Λ. Σε όλους τους βραβευθέντες επιδόθηκε αναμνηστικό δίπλωμα και ο τόμος  της νέας έκδοσης των “ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΩΝ ΧΡΟΝΙΚΩΝ” του ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟΥ “ΑΙ ΜΟΥΣΑΙ”.

Βραβεύτηκαν κατ’αλφαβητική σειρά και κατά  Λύκειο οι παρακάτω:

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

1.ΑΛΑΧΙΩΤΗΣ     ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ             

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

3.ΓΑΛΑΝΟΜΜΑΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΑΛΟΤ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ

ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

4.ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΙΡΓΙΝΙΑΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

5.ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

6.ΚΑΒΟΥΚΛΗ ΓΑΛΑΤΙΑΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΔΟΚΙΑΣ

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

7.ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

8.ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

9.ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΔΟΚΙΑΣ

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

10.ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)ΠΑΝΤΕΙΟ

11.ΚΛΗΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

12.ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ

13.ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ  ΣΚΕΥΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

14.ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

15.ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)  ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

16.ΛΑΖΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

17.ΛΑΖΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ

18.ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

19.ΜΕΪΜΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ

20.ΜΟΝΟΚΑΝΔΗΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

21 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

22.ΜΥΡΙΛΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

23.ΝΟΜΙΚΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

24.ΝΥΣΤΑΖΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΚΕΥΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

25.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

26.ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

27.ΠΑΣΤΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ

28.ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

29.ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΓΕΝΙΑΣ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

30.ΠΟΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ

ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

31.ΠΟΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

32ΡΑΠΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

33.ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΚΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

34.ΣΒΥΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

35.ΣΚΥΛΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

36.ΣΟΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

37.ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑΣ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

38.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ

39.ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΟΣΧΟΥΛΑΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

40.ΤΡΟΥΜΟΥΛΙΑΡΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

41.ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΕΛΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ

42.ΤΣΟΥΛΦΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

43.ΦΕΡΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

44.ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΑΝΗΣ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

45.ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

46.ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

47.ΕΡΓΑ ΝΟΜΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΤΙΝΑΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

48.ΚΟΣΑΡΗ ΚΕΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΤΙΝΑΣ

ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

49.ΤΣΙΚΟΥΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

50.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)

51.ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ

ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

52.ΚΟΥΤΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

  1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ και της ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

2.ΑΤΣΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του  ΣΕΡΓΙΟΥ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ  και της ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

3.ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ και της ΑΘΗΝΑΣ             

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)ΟΠΑ

  1. ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΔΡΟΣΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ και της ΜΑΡΙΑ

ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)              ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

5.ΗΛΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΝΙΚΑ               του ΙΩΑΝΝΗ και της ΤΣΕΖΑΡΑ-ΡΑΜΟΝΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) – ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

6.ΙΑΚΩΒΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ και της ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ-ΜΑΡΙΑΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

7.ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ ΝΟΜΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ και της ΘΕΜΕΛΙΝΑΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.

8.ΚΑΛΟΜΟΙΡΟΣ ΘΕΜΕΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ και της ΕΛΕΝΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

– ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

9.ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ και της ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ

ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

10.ΚΟΠΑΝΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ και της ΓΑΛΑΤΕΙΑΣ

ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

  1. ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΜΑΡΙΝΟΥ και της ΕΥΔΟΚΙΑΣ

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

12.ΚΟΤΟΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ και της ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

  1. ΚΟΥΚΟΥΒΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΜΙΧΑΗΛ και της ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

14.ΚΟΥΛΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ και της ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

15.ΚΟΥΛΛΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ και της ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

  1. ΚΟΥΜΠΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ και της ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

– ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

17.ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ και της ΘΕΜΕΛΙΝΑΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

18.ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ και της  ΣΕΒΑΣΤΗΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

19.ΛΥΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ και της ΣΕΒΑΣΤΗΣ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΜΑΜΟΥΖΕΛΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ και της ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

21.ΜΑΥΡΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ και της ΜΑΡΙΑΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

  1. ΜΕΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΕΟΚΛΗ και της ΟΛΥΜΠΙΑΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

23.ΜΙΧΑ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ και της ΕΙΡΗΝΗΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

24.ΜΙΧΑ ΠΑΥΛΙΝΑ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ και της ΕΛΕΝΗΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

25.ΟΛΥΜΠΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ και της ΣΕΒΑΣΤΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

26.ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  και της ΜΑΡΙΑΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

  1. ΠΕΤΑΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ και της ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

28.ΣΑΡΟΥΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ και της ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

29.ΣΚΥΛΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ και της ΝΟΜΙΚΗΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

30.ΣΚΥΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ και της ΥΠΑΠΑΝΤΗΣ

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ

  1. ΣΥΡΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ και της ΜΑΡΙΑΣ

ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

32.ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ και της ΙΩΑΝΝΑΣ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

33.ΤΣΑΡΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ και της ΣΤΕΡΓΙΑΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

34.ΦΕΡΜΑΝΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ-ΜΑΚΡΙΝΑ του ΔΡΟΣΟΥ και της ΕΛΕΝΗΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

35.ΧΑΛΙΠΗΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ και της ΜΑΡΙΑΣ

ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

36.ΧΑΡΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ και της ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

37.ΧΑΡΤΟΦΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ και της ΣΕΒΑΣΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

  1. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ και της ΓΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

  1. ΧΡΥΣΑΚΗ ΣΑΒΒΙΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ και της ΕΙΡΗΝΗΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

  1. ΣΤΕΦΑΔΟΥΡΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ και της ΧΑΡΙΚΛΕΙΑΣ

ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΕΠΑ.Λ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

1.ΑΛΑΧΟΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε ( ΡΕΘΥΜΝΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΒΑΒΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ

3.ΓΛΥΝΑΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

4.ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ

5.ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) -ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

6.ΚΑΛΟΜΟΙΡΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

7.ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

8.ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΟΤΙΝΑΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΑΕΝ

9.ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε(ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

10 .ΚΑΡΔΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ

11.ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ

12.ΚΛΩΝΑΡΗ ΖΗΝΟΒΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

13.ΛΙΜΠΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΑΕΝ

14.ΛΟΥΚΑΤΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΑΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΑΕΝ

15.ΠΑΤΕΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ )–ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

16.ΠΙΖΑΝΙΑ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

17.ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε(ΚΟΖΑΝΗ) -ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ  ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

  1. ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΝΙΚΩΝ Τ.Ε(ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

19.ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε(ΖΑΚΥΝΘΟΣ) ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε  ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

20 . ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΑΕΝ

  1. ΦΡΑΓΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΚΕΥΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

22.ΨΑΡΟΜΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΑΕΝ

23.ΜΑΜΟΥΖΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

24ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε(ΚΟΖΑΝΗ) -ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ  ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

Κάποιες φωτογραφίες από τη σημερινή εκδήλωση.

Πλούσιο Φωτορεπορτάζ στο φύλλο της “ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ” του ερχόμενου Σαββάτου 22 Απριλίου 2017.