Η βράβευση από το Δήμο Καλυμνίων των επιτυχόντων στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2017 από τα Λύκεια του νησιού.(φωτορεπορτάζ)

2794

Σήμερα Παρασκευή 29 Δεκεμβρίου 2017 ,ο Δήμος Καλυμνίων σε μία όμορφη και χαρούμενη εκδήλωση τίμησε και βράβευσε τους μαθητές και τις μαθήτριες των τριών Λυκείων του νησιού που πέτυχαν σε ΑΕΙ και ΤΕΙ στις Πανελλαδικές  εξετάσεις του 2017.

Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στην άνετη και όμορφη αίθουσα του ξενοδοχείου Πλάζα στο Μασούρι, που ήταν κατάμεστη από τους πρωτοετείς πλέον φοιτητές , από γονείς ,συγγενείς και φίλους τους.

Παρόντες στην εκδήλωση ο Δήμαρχος Ιωάννης Γαλουζής ,ο Γενικός Αρχιερατικός Επίτροπος πρωτ.Αμφιλόχιος Σακαλλέρος,ο Πρόεδρος του ΔΣ Ποθητός Μαγκούλιας, οι αντιδήμαρχοι Σάκης Τηλιακός, Γιώργος Ψαράς, Μικές Ρήγας ,ο Πρόεδρος της ΑΝΕΚ Γιάννης Διαμαντής, ο Πρόεδρος του ΔΛΤ Καλύμνου Νέστορας Φρατζής ο επικεφαλής  της μείζονος μειοψηφίας Ιωάννης Μαστροκούκος ,ο Περιφερειακός σύμβουλος Κώστας Σταυλάς ,οι δημοτικοί σύμβουλοι Γιάννης Γαλιμιτάκης, Χαράλαμπος Πλάτσης, Μαρία Αλεξανδράκη, Μανώλης Μουσελλής, Σ.Ζερβός, ο Διοικητής του 5/42 ΣΕ Συνταγματάρχης Αντώνιος Μητάφης,ο Υπολιμενάρχης Πλωτάρχης ΛΣ Θεόφιλος Τσαγκάρης, ο πρώην Δήμαρχος Γεώργιος Ρούσσος,ο Πρόεδρος του Αναγνωστηρίου «ΑΙ ΜΟΥΣΑΙ» Παναγιώτης Γιαμαίος και ο Αναπληρωτής Διοικητής του Νοσοκομείου Εμ. Βόλος.

Την ευθύνη συντονισμού είχε ο Πρόεδρος του ΔΣ Ποθητός Μαγκούλιας και την παρουσίαση έκανε ο Διευθυντής του 1ου Γενικού Λυκείου Νικόλαος Κορφιάς με βοηθό τη Φανή Ψαρά.

Παρόντες και οι Διευθυντές του 2ου ΓΕΛ Αγγελική Μαραγκού και του ΕΠΑΛ Ιωάννης Ιακάωβου

Η όλη εκδήλωση πλαισιώθηκε με μουσική από  τον Μικέ Κουλιανό.

Αμέσως μετά από την εισαγωγήν σύντομους χαιρετισμούς απηύθηναν ο πρωτ.Αμφιλόχιος Σακαλλέρος και ο Δήμαρχος Ιωάννης Γαλουζής.

Αμέσως μετά  ξεκίνησε η διαδικασία βράβευσης των επιτυχόντων σε ΑΕΙ και ΤΕΙ από το 1ο ΓΕΛ ,από το 2ο ΓΕΛ και από το ΕΠΑ.Λ. Σε όλους τους βραβευθέντες επιδόθηκε αναμνηστικό δίπλωμα και το βιβλίο του Μιχαήλ Κώτη “Ο Ελληνοαυσταρλός με το ψευδώνυμο Ζορμπάς”

Βραβεύτηκαν κατ’αλφαβητική σειρά και κατά  Λύκειο οι παρακάτω:

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

 1.ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ

ΑΕΜ ΧΙΟΥ

  1. ΓΑΒΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ-ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ

ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

  1. ΓΕΩΡΓΑΡΑ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

  1. ΓΛΥΝΑΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΚΙΝΑΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

  1. ΓΟΥΡΛΑ ΝΟΜΙΚΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

  1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΔΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΟΥΣΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

  1. ΖΕΜΠΙΛΛΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

9.ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΡΕΤΟΚΡΙΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

  1. ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΑΣ

ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

  1. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΔΟΚΙΑΣ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

  1. ΚΑΡΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥ ΣΚΕΥΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ

  1. ΚΑΣΣΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΛΗΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ

  1. ΚΛΗΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ

  1. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

17 ΚΟΠΑΝΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

  1. ΚΟΥΒΑΡΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

  1. ΚΟΥΛΙΑΝΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΚΟΥΡΣΙΩΤΗΣ ΜΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)  ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

21.ΚΟΥΤΡΟΥΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ ΚΑΙ ΤΗΣ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

  1. ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

  1. ΛΑΜΠΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

  1. ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

  1. ΜΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΜΑΪΛΛΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΜΑΛΛΙΑ ΛΟΥΚΙΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

  1. ΜΑΜΟΥΖΕΛΛΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

  1. ΜΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ

  1. ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΜΙΚΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΜΠΙΛΛΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

  1. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΦΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

  1. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

  1. ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

  1. ΠΑΣΤΡΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΣΑΜΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.

  1. ΣΑΡΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

39 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΑΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΣΙΣΑΛΟΥΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

  1. ΣΚΥΛΛΑ ΓΑΛΑΤΙΑΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΡΕΖΙΝΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

  1. ΣΜΑΛΙΟΥ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΘΕΜΕΛΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΣΟΡΟΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

  1. ΣΤΕΦΑΝΙΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

  1. ΣΥΝΔΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΤΙΝΑΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

  1. ΤΑΣΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

  1. ΤΕΖΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΤΖΕΡΕΤΑ ΕΛΕΟΥΣΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΤΡΙΚΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

50.ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

51 ΦΙΛΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ-ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΦΛΑΣΚΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

  1. ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΟΝΟΡΑΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

  1. ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΟΝΟΡΑΣ

ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

  1. ΧΑΛΚΙΔΑΚΗ ΓΑΛΑΤΙΑΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ) ΑΠΘ

  1. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΘΕΜΕΛΙΝΑΣ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

  1. ΧΑΤΖΗΣΜΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

  1. ΧΑΤΖΗΣΜΑΛΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΘΕΜΕΛΙΝΑΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

  1. ΨΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

 

  1. ΠΕΤΡΑΚΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΤΟΥ ΘΕΜΕΛΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΦΡΑΤΗΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

 

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

  1. ΑΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΥΡΑΝΙΑΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ

  1. ΒΟΥΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΟΛΥΜΝΙΑΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΕΡΓΑ ΣΑΒΒΙΝΑ- ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

  1. ΖΕΜΠΙΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

  1. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΛΕΟΝΙΚΗΣ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΚΑΡΑΦΥΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΑΘΟΔΩΡΑΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

  1. ΚΑΡΥΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

  1. ΚΛΕΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΔΟΚΙΑΣ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

  1. ΚΟΥΛΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΘΕΜΕΛΙΝΑΣ

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

  1. ΛΥΣΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ-ΣΤΑΜΑΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

  1. ΜΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

  1. ΜΑΓΚΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

  1. ΜΑΥΡΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

  1. ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΔΟΚΙΑΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

  1. ΜΟΥΣΕΛΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ

ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

  1. ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

  1. ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

  1. ΣΑΡΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΔΟΚΙΑΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

  1. ΣΒΥΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

  1. ΣΔΡΕΓΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.)

  1. ΣΤΕΦΑΔΟΥΡΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑΣ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

  1. ΤΣΑΤΑΡΟΣ-ΚΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

  1. ΦΕΡΜΑΝΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ-ΜΑΚΡΙΝΑ ΤΟΥ ΔΡΟΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

  1. ΧΑΛΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

  1. ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

28 ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ ΝΟΜΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΘΕΜΕΛΙΝΑΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

  1. ΚΟΤΟΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΝΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

30 . ΧΑΡΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΕΠΑΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

  1. ΑΛΑΧΟΥΖΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΣΚΕΥΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

  1. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

  1. ΒΑΖΑΝΕΛΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΣΕΒΑΣΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)  ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

  1. ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

5.ΓΙΑΛΛΟΥΡΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

  1. ΓΚΙΟΥΚΤΖΙΑΝ ΑΡΣΑΛΟΥΙΣ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΜΑΪΚ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΔΟΚΙΑΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

  1. ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

  1. ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΣΚΕΥΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ

  1. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

  1. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

  1. ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΑΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε.ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

  1. ΚΑΛΟΜΟΙΡΟΥ ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΤΟΥ ΣΚΕΥΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΙΜΝΕΝΑΣ

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

  1. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

  1. ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΚΑΘΗ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

  1. ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

  1. ΚΑΤΣΟΤΟΥΡΧΗΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

  1. ΚΛΕΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

  1. ΚΟΥΛΛΙΑΣ ΑΣΩΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ

  1. ΚΟΥΡΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

  1. ΚΥΡΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΛΕΙΩ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

  1. ΛΑΖΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

  1. ΜΑΜΟΥΖΕΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ

ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

  1. ΜΕΛΑΣ ΔΡΟΣΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

  1. ΜΙΧΑΗΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

  1. ΜΟΥΣΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

26.ΜΟΥΣΕΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΤΙΝΑΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

  1. ΜΠΙΛΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

28.ΜΥΤΙΚΑ ΣΙΔΕΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΝΘΙΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΝΙΝΝΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΚΛΗΤΟΥ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ ΣΥΡΟΥ

  1. ΝΙΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΝΥΣΤΑΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

31.ΝΥΣΤΑΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

  1. ΞΥΛΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΥΠΑΠΑΝΤΗΣ

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

  1. ΠΑΣΧΑΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ -ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΓΕΝΙΑΣ

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ ΣΥΡΟΥ

  1. ΠΙΚΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ

  1. ΣΑΚΑΛΕΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ

37 ΣΙΝΓΚ ΠΑΡΜΑΡ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΡΜΑΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

  1. ΣΙΝΓΚ ΠΑΡΜΑΡ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΡΜΑΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

  1. ΣΤΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ ΜΙΚΕΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

  1. ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

  1. ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ

  1. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΤΟΥ ΜΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΗΓΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε.

Δείτε φωτορεπορτάζ από τις σημερινές βραβεύσεις.

Σ.Σ Ζητούμε την κατανόηση κάποιων παιδιών που ο φακός δεν πρόλαβε να τα φωτογραφίσει. Αν κάποια από τα παιδιά που δεν βρίσκονται στις φωτογραφίες, έχουν δικές τους, μπορούν να μας την στείλουν στην ηλεκτρονική διεύθυνση τςη εφημερίδας μας, για να τις συμπληρώσουμε.




Σάββας Δρόσος - Τοπογράφος Μηχανικός
Σάββας Δρόσος - Τοπογράφος Μηχανικός
Σάββας Δρόσος - Τοπογράφος Μηχανικός
Σάββας Δρόσος - Τοπογράφος Μηχανικός