Το πρόγραμμα μπάσκετ εφήβων, παίδων, νεανίδων και κορασίδων

93

Σήμερα το πρωί έγιναν στα γραφεία της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου, οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων (ειδικών συνθηκών λόγω κορωνοϊού) των εφήβων, των παίδων, των νεανίδων και των κορασίδων. Οι δύο πρώτες ομάδες σε κάθε όμιλο, θα πάρουν τα εισιτήρια της πρόκρισης για τα φάιναλ-φορ, όπου θα αναδειχθούν οι πρωταθλητές Δωδεκανήσου. Πριν την κλήρωση, η Α.Ε. Δικαίου με έγγραφο της αποσύρθηκε από
τους παίδες και τις κορασίδες και ο Γ.Σ. Διαγόρας από τους έφηβους.

ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ ΕΦΗΒΟΙ
1 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φοίβος Κω- Ακαδημία Καλύμνου
Ρεπό έχει ο Ιπποκράτης Κω
2 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ακαδημία Καλύμνου– Ιπποκράτης Κω
Ρεπό έχει ο Φοίβος Κω
3 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ιπποκράτης Κω- Φοίβος Κω
Ρεπό έχει η Ακαδημία Καλύμνου
4 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ακαδημία Καλύμνου– Φοίβος Κω
Ρεπό έχει ο Ιπποκράτης Κω
5 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ιπποκράτης Κω- Ακαδημία Καλύμνου
Ρεπό έχει ο Φοίβος Κω
6 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φοίβος Κω- Ιπποκράτης Κω
Ρεπό έχει η Ακαδημία Καλύμνου

ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ ΠΑΙΔΕΣ
1 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ηρακλής 2000- Φοίβος Κω
Ιπποκράτης Κω- Ακαδημία Καλύμνου
Ρεπό έχει ο Έσπερος Κω
2 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φοίβος Κω- Έσπερος Κω
Ακαδημία Καλύμνου– Ηρακλής 2000
Ρεπό έχει ο Ιπποκράτης Κω
3 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Έσπερος Κω- Ακαδημία Καλύμνου
Ηρακλής 2000- Ιπποκράτης Κω
Ρεπό έχει ο Φοίβος Κω
4 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ιπποκράτης Κω- Έσπερος Κω
Ακαδημία Καλύμνου- Φοίβος Κω
Ρεπό έχει ο Ηρακλής 2000
5 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Έσπερος Κω- Ηρακλής 2000
Φοίβος Κω- Ιπποκράτης Κω

Ρεπό έχει η Ακαδημία Καλύμνου

ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
1 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ε.Α. Καλύμνου– Ιπποκράτης Κω
Ρεπό έχει ο Ηρακλής 2000
2 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ιπποκράτης Κω- Ηρακλής 2000
Ρεπό έχει η Ε.Α. Καλύμνου
3 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ηρακλής 2000- Ε.Α. Καλύμνου
Ρεπό έχει ο Ιπποκράτης Κω
4 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ιπποκράτης Κω- Ε.Α. Καλύμνου
Ρεπό έχει ο Ηρακλής 2000
5 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ηρακλής 2000- Ιπποκράτης Κω
Ρεπό έχει η Ε.Α. Καλύμνου
6 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ε.Α. Καλύμνου– Ηρακλής 2000
Ρεπό έχει ο Ιπποκράτης Κω

ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
1 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ηρακλής 2000- Ε.Α. Καλύμνου
Ιπποκράτης Κω- Ξάνθος Πάτμου
2 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ξάνθος Πάτμου- Ηρακλής 2000
Ε.Α. Καλύμνου– Ιπποκράτης Κω
3 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ηρακλής 2000- Ιπποκράτης Κω
Ξάνθος Πάτμου- Ε.Α. Καλύμνου




Σάββας Δρόσος - Τοπογράφος Μηχανικός
Σάββας Δρόσος - Τοπογράφος Μηχανικός
Σάββας Δρόσος - Τοπογράφος Μηχανικός
Σάββας Δρόσος - Τοπογράφος Μηχανικός