Tα επίσημα τελικά αποτελέσματα των εκλογών της ΝΔ στα Δωδεκάνησα.

332

Από την ΕΦΕΕΠ Δωδεκανήσου της ΝΔ δόθηκαν στη δημοσιότητα τα τελικά επίσημα αποτελέσματα:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΣΤΟΝ ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΚΑΤΑΛΟΓΟ: 1713
(1416 ΓΙΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΣΕ ΚΑΛΠΕΣ ΚΑΙ 297 ΓΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ)
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ: 1466
(1179 ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ ΣΕ ΚΑΛΠΕΣ ΚΑΙ 287 ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ)
AΚΥΡΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ: 14
ΛΕΥΚΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ: 1
EΓΚΥΡΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ: 1451
HΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ: 287

ΔΕΕΠ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1175

ΜΕΛΗ
1.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 591
2.ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ-ΤΑΡΑΣΛΙΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ 485
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΣΥΖ. ΚΩΝ/ΝΟΥ)
3.ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 411

4.ΠΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 325
5.ΓΛΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 252
6.ΚΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 247
7.ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 223
8.ΔΙΑΚΙΔΗ-ΚΩΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 174
9.ΓΚΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 165
10.ΖΕΡΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 161
11.ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 95

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΥ 152
ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜ. 110

ΔΗΜΤΟ ΡΟΔΟΥ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΑΡΦΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 360

ΜΕΛΗ
1.ΚΟΥΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 213
2.ΣΥΚΟΦΥΛΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 204
3.ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 158
4.ΑΡΝΙΤΤΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 150
5.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 143

6.ΛΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 110
7.ΚΕΦΑΛΑ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 94
8.ΟΡΦΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 64
9.ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 46
10.ΣΤΑΜΠΟΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 27

ΔΗΜΤΟ ΚΩ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΨΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΕΛΗ

  1. ΒΑΒΙΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    2.ΓΙΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    3.ΖΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
    4ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
    5.ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    6.ΜΠΑΛΑΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
    7.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    8.ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗ
    9.ΣΤΟΙΛΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΤΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΚΑΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 136

ΜΕΛΗ
1.ΚΑΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 101
2.ΓΚΙΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 72
3.ΧΑΛΚΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 63
4.ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 61
5.ΚΑΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 60
6.ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ 36
7.ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ 29
8.ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 28
9.ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 26
ΚΑΘΟΠΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΥΖ. ΕΜΜ.ΚΟΡΦΙΑ 25

ΔΗΜΤΟ ΛΕΡΟΥ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΙΤΤΑΡΟΚΟΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 216
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΤΣΑΧΟΥΡΓΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 138
ΜΕΛΗ
1.ΣΠΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 200
2.ΒΡΑΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ 162
3.ΤΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 144
4.ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 103
5.ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 72
6.ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 90

7.ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 76
8.ΤΣΑΠΕΛΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 34
9.ΚΑΝΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 33

ΚΑΡΑΝΤΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18

ΔΗΜΤΟ ΠΑΤΜΟΥ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΗΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 36

ΜΕΛΗ
1.ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 18
2.ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ 13
3.ΓΙΑΝΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 11
4.ΓΡΥΛΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔ. 12
5.ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΠΟΘΗΤΟΥ 7
6.ΗΛΙΟΥ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΑΝΤ 6
7.ΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 5
ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 5

ΚΑΜΙΤΣΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 4

ΔΗΜΤΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗΣ ΒΑΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33

ΜΕΛΗ
1.ΛΥΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 14
2.ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 9
3.ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ 9
4.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 8
5.ΜΙΚΡΟΠΑΝΔΡΕΜΕΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 8
6.ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΟΥ 7
7.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7

ΔΗΜΤΟ ΤΗΛΟΥ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 20
ΜΕΛΗ
1.ΧΑΤΖΗΦΟΥΝΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 16
2.ΜΟΡΦΩΠΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 12
3.ΛΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 3
4.ΧΑΤΖΗΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 3
5.ΣΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2

6.ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2
7.ΧΑΤΖΗΦΟΥΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 2

ΔΗΜΤΟ ΝΙΣΥΡΟΥ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΟΡΣΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 24
ΜΕΛΗ
1.ΟΡΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 11
2.ΧΑΡΤΟΦΥΛΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 10
3.ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 9
4.ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4
5.ΣΦΑΚΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4
6.ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2
7.ΣΦΗΚΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 2

ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
1.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΗΝΑΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 561
2.ΜΗΝΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 458
3.ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 385
ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.ΚΑΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 352
5.ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ-ΤΑΡΑΣΛΙΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ 347
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ(ΣΥΖ. ΚΩΝ/ΝΟΥ)

6.ΠΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 285
7.ΓΚΙΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 279
8.ΚΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 245
9.ΓΛΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 229
10.ΠΙΤΤΑΡΟΚΟΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 203
11.ΚΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 202
12.ΨΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 165
13.ΤΣΑΧΟΥΡΓΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ 154
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
14.ΔΙΑΚΙΔΗ-ΚΩΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 143
15.ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 65
16.ΣΤΑΜΠΟΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 12

ΕΚ ΤΗΣ ΕΦ.Ε.Ε.Π. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ




Σάββας Δρόσος - Τοπογράφος Μηχανικός
Σάββας Δρόσος - Τοπογράφος Μηχανικός
Σάββας Δρόσος - Τοπογράφος Μηχανικός
Σάββας Δρόσος - Τοπογράφος Μηχανικός