Οι συμμετοχές από τα Δωδεκάνησα στους 33ους Αιγαιοπελαγίτικους αγώνες στίβου.

336

Αυτό το Σαββατοκύριακο 8-9 Οκτωβρίου 2022 πραγματοποιούνται στη Λήμνο οι 33οι Αιγαιοπελαγίτικοι Αγώνες Στίβου. Αρκετές οι συμμετοχές από Συλλόγους της Δωδεκανήσου. με αρκετές συμμετοχές.  

Οι παρουσίες ανά αγώνισμα είναι οι παρακάτω:

100 M. ΑΝΔΡΩΝ
Επώνυμο    Όνομα    Σύλλογος
ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΟΣ
ΚΡΙΑΡΑΣ    ΠΑΥΛΟΣ    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΗΛΙΑΣ    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΠΑΝΑΓ.    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ

400 M. ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΛΑΡΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    ΑΣ ΠΑΤΜΟΥ ΞΑΝΘΟΣ 
        ΠΑΤΜΙΟΣ
ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΟΣ
ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΠΑΝΑΓ.    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΑΣ ΠΑΤΜΟΥ ΞΑΝΘΟΣ 
        ΠΑΤΜΙΟΣ
           
ΣΚΥΤ.4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΡΟΥΣΟΣ     ΛΟΥΚΑΣ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΓΙΩΡΓΑΡΑΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
                          
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΤΡΟΥΜΠΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ
ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΜΙΑΡΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΚΡΙΑΡΑΣ    ΠΑΥΛΟΣ    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΗΛΙΑΣ    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
                     
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΧΑΡΑΜΑΝΤΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΤΡΟΥΜΠΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ
                     
100 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΛΑΦΑΤΗ-        ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
ΜΑΤΘΑΙΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΑ    ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΒΑΡΒΑΡΗ    ΣΑΒΒΙΝΑ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
                     
400 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓΑΛΟΥΖΗ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ    ΜΑΡΙΑ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
                     
3000 ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΣΑΒΒΙΔΗ    ΣΤΑΜΑΤΙΑ    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
           
ΣΚΥΤ. 4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΙΣΚΑ    ΜΑΡΙΑ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΓΙΑΛΛΟΥΣΗ    ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΠΟΛΟΥ    ΕΙΡΗΝΗ ΜΙΧΑΕΛΑ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΓΑΛΑΝΟΥ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓΓΕΛ.    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΒΑΡΒΑΡΗ    ΣΑΒΒΙΝΑ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΚΑΛΑΦΑΤΗ-    ΓΕΩΡΓΙΑ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
ΜΑΤΘΑΙΟΥ        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ    ΜΑΡΙΑ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΛΕΛΕΚΗ    ΜΑΡΙΑ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
                     
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΜΕΪΜΑΡΗ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ    ΣΤΥΛΙΑΝΗ    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΚΑΡΣΑ    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 
        ΣΑΜΟΥ
ΚΑΜΙΤΣΗ    ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ    ΑΣ ΠΑΤΜΟΥ ΞΑΝΘΟΣ 
        ΠΑΤΜΙΟΣ
ΚΟΥΡΕΒΕΛΛΗ    ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΔΙΟΝ.    ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΟΣ
           
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ    ΜΑΡΙΑ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΚΕΡΙ    ΕΛΕΝΑ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΛΕΜΚΕ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΚΑΜΙΤΣΗ    ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ    ΑΣ ΠΑΤΜΟΥ 
        ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΙΟΣ
                     
100 M Κ18 ΑNΔΡΩΝ
ΜΠΑΡΔΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝ.    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΓΙΑΝΝΙΟΥ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡ.    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
                     
200 M Κ18 ΑNΔΡΩΝ
ΜΠΑΡΔΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝ.    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΓΙΑΝΝΙΟΥ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡ.    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΔΑΛΑΡΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    ΑΣ ΠΑΤΜΟΥ 
        ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΙΟΣ
ΣΟΥΡΑΣΗΣ    ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ
           
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Κ18 ΑNΔΡΩΝ
ΞΥΛΟΥΡΑΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΟΡΔ.    ΑΟ ΡΟΔΟΥ
        «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ
        «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΣΟΥΡΑΣΗΣ    ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ
                     
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Κ18 ΑNΔΡΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
        ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΙΟΣ
ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ
                     
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ Κ18 ΑNΔΡΩΝ
ΜΙΑΡΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
                     
200 M Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΙΣΚΑ    ΜΑΡΙΑ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΓΑΛΟΥΖΗ    ΜΑΡΙΑ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΓΙΑΛΛΟΥΣΗ    ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
                     
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΜΑΡΙΝΟΥ    ΕΙΡΗΝΗ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΦΑΡΜΑΚΙΔΗ    ΖΩΗ ΧΡΥΣΟΒ.    ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ
ΜΠΑΪΡΑΜΗ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΕΒ.    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ    ΒΑΡΒΑΡΑ    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ
                     
80 M Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ    ΑΓΓΕΛΟΣ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ    ΚΩΝΣΤ/ΝΟΣ    ΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
        ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΖΑΧΑΡΙΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ
ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ-    ΘΕΟΛΟΓΟΣ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
ΜΑΤΘΑΙΟΣ        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΚΟΥΜΕΝΤΗΣ    ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΡΟΥΣΟΣ    ΛΟΥΚΑΣ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΣ    ΗΛΙΑΣ ΧΡΥΣΟΒ.    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
                     
1200 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ
ΛΙΛΑ    ΧΟΥΜΠΕΡΤ ΕΡΙΚ    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ
ΙΜΠΡΑΛΙΟΥ    ΚΕΛΜΕΝΤ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΓΙΩΡΓΑΡΑΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
           
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΑΣ ΠΑΤΜΟΥ ΞΑΝΘΟΣ 
        ΠΑΤΜΙΟΣ
ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΛΙΛΑ    ΧΟΥΜΠΕΡΤ ΕΡΙΚ    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ
ΧΑΤΖΗΖΑΧΑΡΙΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ
                     
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 4Κ Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ
ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΑΜ.    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΞΥΛΟΥΡΑΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΟΡΔ.    ΑΟ ΡΟΔΟΥ
        «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
                     
80 M Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΛΕΛΕΚΗ    ΜΑΡΙΑ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΠΟΛΟΥ    ΕΙΡΗΝΗ ΜΙΧΑΕΛΑ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ
        «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΧΕΙΛΑ    ΝΙΚΟΛΕΤΑ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΚΑΝΤΙΔΕΝΟΥ    ΝΑΤΑΛΙΑ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ    ΑΝΝΑ    ΑΣ ΠΑΤΜΟΥ ΞΑΝΘΟΣ 
        ΠΑΤΜΙΟΣ
ΠΙΖΑΝΙΑ    ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΑΛ.    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ    ΒΑΡΒΑΡΑ    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ
ΓΑΛΑΝΟΥ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓΓΕΛ.    ΑΟ ΡΟΔΟΥ
        «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
                     
1200 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΚΥΠΙ    ΜΑΡΙΑ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗ    ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΩΤΗ    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ
                     
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΓΑΛΑΝΟΥ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓΓΕΛ.    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΓΙΑΛΛΟΥΣΗ    ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»’
ΠΕΡΟΥ    ΚΑΛΟΤΙΝΑ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΚΑΝΤΙΔΕΝΟΥ    ΝΑΤΑΛΙΑ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ    ΑΝΝΑ    ΑΣ ΠΑΤΜΟΥ 
        ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΙΟΣ
ΠΙΖΑΝΙΑ    ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΑΛ.    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ
ΛΙΜΕΝΙΔΟΥ    ΚΩΝ/ΝΑ-ΣΠΥΡΙΔΟΥ    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
                     
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 3Κ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΠΙΖΑΝΙΑ    ΜΑΡΙΑ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΖΑΓΟΡΑ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΤΡΟΥΜΟΥΛΙΑΡΗ    ΜΑΡΙΑ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΠΙΣΚΑ    ΜΑΡΙΑ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ    ΦΛΩΡΑ ΕΙΡΗΝΗ    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΤΡΙΚΟΙΛΗ    ΣΑΒΒΙΝΑ    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
                     
150 M Κ14 ΑΓΟΡΙΩΝ
ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ    ΒΑΣΙΛΗΣ    ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΕΡΟΥ
           
1200 M Κ14 ΑΓΟΡΙΩΝ
ΔΡΑΚΟΣ    ΝΙΚΗΤΑΣ    ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΕΡΟΥ
ΣΦΗΚΑΣ    ΣΤΕΡΓΟΣ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
                     
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 3Κ Κ14 ΑΓΟΡΙΩΝ
ΣΑΡΑΚΟΣΤΙΝΟΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛ.    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
                     
150 M Κ14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΔΑΛΑΡΗ    ΚΥΡΙΑΚΗ    ΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
        ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΙΟΣ
ΚΟΚΑΛΑΚΗ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ
ΠΑΣΜΑΤΖΗ    ΕΦΗ    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ
ΧΑΤΖΗΛΕΛΕΚΑ    ΛΟΡΕΝΑ-ΜΑΡΙΝΑ    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
           
1200 M Κ14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΚΩΣΤΑΚΗ    ΓΕΩΡΓΙΑ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ 
        «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
ΣΚΥΛΛΑ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ    ΝΙΚΗΤΑΔΕΝΑ    ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-
        ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΣΚΕΜΠΕ    ΘΕΟΛΟΓΙΑ    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ
ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ    ΜΑΡΙΑΝΑ    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ
                     
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 3Κ Κ14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΚΑΜΙΤΣΗ    ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ    ΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
        ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΙΟΣ
400 M ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΛΑΡΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    ΑΣ ΠΑΤΜΟΥ 
        ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΙΟΣ
ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΟΣ
ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΠΑΝΑΓ.    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΑΣ ΠΑΤΜΟΥ 
        ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΙΟΣ