Πολύ καλή παρουσία οι κολυμβητές/τριες Καλύμνου. 3η θέση ο ΠΡΩΤΕΑΣ και 4η ο ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ στο Παμπεριφερειακό Πρωτάθλημα Κολύμβησης στη Χαλκίδα.

649

Μεγάλη συγκομιδή μεταλλίων

«ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ»: 25 ΧΡΥΣΑ-22 ΑΡΓΥΡΑ-9 ΧΑΛΚΙΝΑ Μετάλλια.

«ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ» : 4 ΧΡΥΣΑ-18 ΑΡΓΥΡΑ-12 ΧΑΛΚΙΝΑ Μετάλλια.

Ολοκληρώθηκε σήμερα Τετάρτη 8 Σεπτεμβρίου 2021 στην Χαλκίδα, το Παμπεριφερειακό κολυμβητικό πρωτάθλημα των συλλόγων που προετοιμάζονται στη θάλασσα, με τον “ΠΡΩΤΕΑ ΝΑΥΤΙΚΟ ΟΜΙΛΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ” να κατακτά την 3η θέση στη γενική βαθμολογία όλων των κατηγοριών με 129 βαθμούς και τον ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ την 4η θέση.με 77 βαθμούς

Την 1η θέση κατέλαβε ο Πρωτέας Ζακύνθου και τη 2η θέση ο   ΝΟ Αλιβερίου .

Η τελική Βαθμολογία σε όλες τις κατηγορίες:

Η πρόεδρος του Πρωτέα Καλύμνου, Ευαγγελία Μπιλλήρη, δήλωσε μετά τους αγώνες : «Ήταν άλλη μία εξαιρετική διοργάνωση της ΚΟΕ και για εμάς που ερχόμαστε από μακριά, ήταν ευτυχές το γεγονός, πως είχαμε μία πολύ καλή παρουσία.  Συγχαρητήρια σε όλους όσους συνέβαλαν σε αυτό το εξαιρετικό αποτέλεσμα».

Η διοργάνωση πραγματοποιήθηκε με την συμμετοχή 11 σωματείων και 250 αθλητών και αθλητριών.

Μεγάλη η τελική συγκομιδή μεταλλίων από τις δύο ομάδες του νησιού

Η αθλητές και αθλήτριες του «ΠΡΩΤΕΑ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ» συγκέντρωσαν συνολικά 56 μετάλλια (25 ΧΡΥΣΑ-22 ΑΡΓΥΡΑ-9 ΧΑΛΚΙΝΑ.

Η αθλητές και αθλήτριες του «ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ»  συγκέντρωσαν συνολικά 30 μετάλλια ( 4 ΧΡΥΣΑ-14 ΑΡΓΥΡΑ-12 ΧΑΛΚΙΝΑ).

Αναλυτικά τα αποτελέσματα κατά αγωνιστική με τους αθλητές και α αθλήτριες από τα Σωματεία Καλύμνου που κατέκτησαν μετάλλια

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

50m ΥΠΤΙΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50m)

1η θέση ΧΑΝΤΣΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

50m ΥΠΤΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ (50m)

2η θέση ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)

3η θέση ΚΕΝΕΝΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)

2η θέση  ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

3. θέση ΜΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

50m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)

2η θέση ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

50m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)

1η θέση ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

2η θέση ΣΤΕΡΓΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

50m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)

1η θέση ΚΕΝΕΝΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

50m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)

1η θέση ΑΛΑΧΟΥΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

50m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)

1η θέση ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)

1η θέση ΚΛΗΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

2η θέση ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗ ΣΑΒΒΙΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

3η θέση ΜΑΓΡΙΠΛΗ ΜΑΡΙΑ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)

1η θέση ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

2η θέση ΓΙΑΒΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

3η θέση ΣΤΕΡΓΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)

2η θέση ΣΟΥΣΑΦΙΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50m)

2η θέση ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ (ΚΛΗΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ -ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ -ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ -ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗ ΣΑΒΒΙΝΑ)

3η θέση  ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ (ΜΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ -ΣΤΕΡΓΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ -ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΧΑΝΤΣΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 1995)

4Χ50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ mixed – (50m)

2η θέση  ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΝΔΡΩΝ (50m)

3η θέση ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50m)

2η θέση ΧΑΝΤΣΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ (50m)

2η θέση ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)

1η θέση ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

3η θέση ΣΟΥΣΑΦΙΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)

2η θέση ΑΛΑΧΟΥΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)

2η θέση ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)

2η θέση ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗ ΣΑΒΒΙΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

3η θέση ΚΛΗΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)

3η θέση ΠΕΡΟΥ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)

1η θέση ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

2η θέση ΓΙΑΒΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

3η θέση ΣΤΕΡΓΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)

2η θέση ΣΟΥΣΑΦΙΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)

1η θέση ΚΛΗΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

3η θέση ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)

2η θέση ΠΕΡΟΥ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)

3η θέση ΓΙΑΒΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)

1η θέση ΠΟΥΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)

2η θέση ΜΟΥΣΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)

1η θέση ΚΟΥΡΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)

2η θέση ΜΑΓΡΙΠΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΑΝΔΡΩΝ (50m)

1η θέση ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ (ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΟΥΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΚΕΝΕΝΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50m)

2η θέση ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ (ΧΑΝΤΣΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ—ΜΑΡΘΑ ΑΝΝΑ- ΜΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ )

3η θέση ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ (ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ-ΜΑΓΡΙΠΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΛΗΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ –ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗ ΣΑΒΒΙΝΑ)

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ

2η θέση ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

100m ΥΠΤΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ

2η θέση ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

100m ΥΠΤΙΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η θέση ΧΑΝΤΣΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ

1η θέση ΠΟΥΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

3η θέση ΜΟΥΣΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

1η θέση ΚΟΥΡΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ

1η θέση ΚΕΝΕΝΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

3η θέση ΚΑΡΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

1η θέση ΑΛΑΧΟΥΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

2η θέση ΜΑΚΑΡΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

1η θέση ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

2η θέση  ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

3η θέση ΜΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΙΔΩΝ

1η θέση ΚΕΝΕΝΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1η θέση ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΝΔΡΩΝ

1η θέση ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ (ΠΟΥΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ–ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΚΕΝΕΝΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

4Χ50 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ mixed

2η θέση ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ




Σάββας Δρόσος - Τοπογράφος Μηχανικός
Σάββας Δρόσος - Τοπογράφος Μηχανικός
Σάββας Δρόσος - Τοπογράφος Μηχανικός
Σάββας Δρόσος - Τοπογράφος Μηχανικός